Dynabrac

Meie eelised:

  • Püstakelemendid valmistatakse puhastes tootmisruumides.
  • Need sobivad nii korruselamutesse kui ka muudesse hoonetesse <- haiglad, tootmispinnad jne.
  • Neid on võimalik kasutada nii uusehitistel kui ka remonditööde puhul.

Teenused

Elemendid on kergesti hooldatavad, vastupidavad ning lekkekindlad. Meie elemendid lihtsustavad ehitiste projekteerimist ning kiirendavad tänapäeva ehitust. Moodulelementide jaoks on erinevaid lahendusi – ventilatsioon, veevarustus ja küte ning elektrivarustus.

Muudame vastavalt kliendisoovile projekteerimisjärgus olevat lahendust. See hõlmab nii jooniste koos ülevaatamist, kui meie poolt kasutatavate materjalide valikut. Pürgime täpseima eelprojekti poole, et kindlustada kliendile objektil paigalduskiirust. Elemendid tagavad klientidele kiire ning eduka paigaldamise koos ühtlase viimistlusega.

PÜSTAKELEMENT:

Püstakelement on kerge ning seda on kerge paigaldada. Paigaldamine ei takista muud ehistustööd, kuna sellega saavad hakkama kaks meest.

Püstakelemendi peamiseks eeliseks on tema dünaamilisus:

  • Vertikaalselt on võimalik nihutada torusid samaaegselt +/- 300mm
  • Horisontaalselt kõiki torusid eraldi kuni +/- 20mm
  • Vajadusel on võimalik torusid ükshaaval vahetada.

LAEELEMENT:

Laeelement valmistatakse koostöös tellijaga – tehases projektialusel. Elemendid on valmistatud nii, et neid on võimalik objektil kergesti teineteisega ühendada.

Elemendi peamiseks eeliseks on tema optimaalne mõõt, mis tagab kliendile võimaluse sooritada hiljem elemendisiseseid muudatusi. Näiteks: tootmispinna omanik muutub ning uus omanik soovib muuta ventiiliväljavõtteid, siis on see hõlpsasti teostatav.